Internationales Judo-Preisgeld-Turnier 2009
des Sportverein Karuna

  
Competitors
Name Rank of Weight Categorie Form Club Nation
Abakarov Ali 7. (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   ASKÖ Graz Austria
Abzhelyan Aliaksandr 2. (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   FSK Ogoniok Belarus
ACKERMANN Vilmos . (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   CSIK DSE Budapest Hungary
Adam Sebastian 3. (5) Schüler B männl. − 26kg   JC de Haguenau France
Adamus Marcin 5. (11) Schüler A männl. +60kg − 66kg   Judo Warsaw Team Poland
Albrile Roberta 1. (8) Women U17 +48kg − 52kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Albrile Roberta 5. (10) Women U20 +48kg − 52kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Altman Patrik 9. (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Nagyatadi Judo Club Hungary
Amadei Jakob 5. (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   Galaxy−Tigers Austria
Amirov Adon 7. (10) Men U17 +45kg − 50kg   Wieselburg Austria
ANDERMANN Dominic 3. (4) Schüler A männl. −33kg   Union Alt−Brigittenau Austria
Anger Katharina 3. (6) Schüler B weibl. − 28kg   JC ASVÖ Carnuntum Austria
ANTOSOVA Barbora 5. (15) Schüler A weibl. +52kg − 57kg   Novy Bydzov Czech Republic
Antosz Dominika 4. (5) Schüler A weibl. +63kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Aramu Alessandro 2. (9) Schüler B männl. +26kg − 28kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Arguinariz Edoardo 5. (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Arnold Jakob 13. (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Judoteam Kodokan Erfurt Germany
Astraukh Usevalad 4. (5) Men U17 +73kg − 81kg   FSK Ogoniok Belarus
Ataman Kamil . (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   PTS Walter Rzeszow Poland
Audehm Leander 2. (10) Schüler B männl. +28kg − 30kg   Steinheim Germany
Augustynek Konrad Jan 5. (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   UKS GROT Krakow Poland
Badocha Pawel 9. (24) Men U20 +66kg − 73kg   KS AZS Gliwice Poland
Bakay Balint 3. (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Veszprem Judo Hungary
Bakovska Petra 7. (7) Schüler A weibl. +36kg − 40kg   Femax Engineering Hranice Czech Republic
BALTHASAR Anselm  9. (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Budoclub Wien Austria
Banachowicz Kamil . (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   ZKJ−Yamabushi−Zakopane Poland
Banaszek Dominik 5. (14) Men U20 +55kg − 60kg   Judo Warsaw Team Poland
Banaszek Dominik 1. (15) Men U17 +55kg − 60kg   Judo Warsaw Team Poland
Banaszek Sebastian 1. (11) Schüler A männl. +60kg − 66kg   Judo Warsaw Team Poland
BARANY Florian 9. (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   CSIK DSE Budapest Hungary
Bartnicka Magdalena . (15) Schüler A weibl. +52kg − 57kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Bartnicki Szymon . (11) Schüler A männl. +33kg − 36kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Batari Dorian 3. (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Veszprem Judo Hungary
Batoukin Mikalai 1. (10) Schüler B männl. +28kg − 30kg   FSK Ogoniok Belarus
BECK Melanie 7. (15) Schüler A weibl. +52kg − 57kg   S.C. Hakoah Austria
Bella Krisztina 2. (7) Schüler A weibl. +36kg − 40kg   Györszentivani Judo SE Hungary
Bellanger Theo . (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   JC de Haguenau France
Bergamo Alessandro 9. (16) Men U17 +50kg − 55kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Bergamo Alessandro . (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Berger Sophie 4. (4) Schüler A weibl. +57kg − 63kg   Judoteam SHIAI DO Austria
Berkowska Natalia 2. (7) Schüler B weibl. +36kg − 40kg   Judo Kano Plock Poland
Bernhard Gaetan . (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   JC de Haguenau France
Bezak Maksymilian . (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   UKS Mosir Jaslo Poland
BEZRUC Vojtech 7. (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   SKP Ostrava Czech Republic
BIEDRZYNSKI Krystian 2. (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Strzegon Poland
Bielen Marek 5. (6) Men U20 +90kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Binek Piotr 3. (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Czechowice−Dziedzice Poland
Binhak Vojtech . (16) Men U17 +50kg − 55kg   Novy Bydzov Czech Republic
Blajda Sandra 7. (10) Schüler A weibl. +44kg − 48kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Blaszczak Adrian 13. (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   PTS Walter Rzeszow Poland
Blaszczyk Julian 9. (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   Drako Warszawa Poland
Bober Roman 1. (18) Men U20 +60kg − 66kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Bodnar David . (11) Schüler A männl. +60kg − 66kg   KJUS Hranice Czech Republic
Bogacki Maciej 3. (16) Men U17 +50kg − 55kg   Judo Warsaw Team Poland
Bognar Bence . (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Györszentivani Judo SE Hungary
Bohar−Martinez Daniel 7. (13) Men U20 +73kg − 81kg   CREATIV Graz Austria
Böheim Sandra 5. (15) Schüler A weibl. +52kg − 57kg   JV Ebergassing Austria
Böheim Sandra 5. (6) Women U17 +52kg − 57kg   JV Ebergassing Austria
Borashvilli Hava 2. (3) Women U20 − 48kg   Galaxy−Tigers Austria
Borashvilli Hava 1. (2) Women U17 +44kg − 48kg   Galaxy−Tigers Austria
Borashvilli Heda 1. (4) Schüler B weibl. +48kg − 52kg   Galaxy−Tigers Austria
Borchasville Adam 1. (11) Schüler A männl. +33kg − 36kg   Galaxy−Tigers Austria
Boros Bence 2. (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Nagyatadi Judo Club Hungary
Borowska Anna 3. (8) Women U17 +48kg − 52kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Boyer Romain 5. (9) Schüler B männl. +50kg − 55kg   JC de Haguenau France
BRANDHUBER Lisa 1. (9) Schüler B weibl. +33kg − 36kg   Galaxy−Tigers Austria
Brandhuber Lisa 1. (4) Schüler A weibl. − 36kg   Galaxy−Tigers Austria
Bräuninger Annika 1. (7) Schüler B weibl. +36kg − 40kg   Steinheim Germany
Bräuninger Rebecca 1. (12) Schüler A weibl. +48kg − 52kg   Steinheim Germany
Bräuninger Rebecca 2. (8) Women U17 +48kg − 52kg   Steinheim Germany
Bravetti Andrea 3. (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Brozek Aleksander 9. (10) Men U17 +45kg − 50kg   Judo Warsaw Team Poland
Brück Peter 7. (18) Men U17 +60kg − 66kg   Steinheim Germany
Brück Peter 3. (11) Schüler A männl. +60kg − 66kg   Steinheim Germany
Brunner Thomas 2. (10) Men U20 +81kg − 90kg   Judo Union Raika Flachgau Austria
Bubanja Marko 1. (10) Schüler A männl. +66kg − 73kg   Colop Samurai Austria
Bubanja Vanja 5. (8) Schüler A männl. +73kg   Colop Samurai Austria
BUCKOVA Veronika 2. (11) Schüler A weibl. +40kg − 44kg   Novy Bydzov Czech Republic
Buczynski Pawel 7. (9) Schüler B männl. +50kg − 55kg   Judo Warsaw Team Poland
Bujak Agata 2. (3) Women U17 − 44kg   Judo Warsaw Team Poland
Bujak Agata 3. (11) Schüler A weibl. +40kg − 44kg   Judo Warsaw Team Poland
Bulawa Adrian 9. (13) Men U20 +73kg − 81kg   Palac Mlodziezy Katowice Poland
Buran Peter . (15) Men U17 +55kg − 60kg   Bratislava Slovakia
Cagnasso Riccardo 9. (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Carlone Fabio . (13) Schüler B männl. +45kg − 50kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Cech Jaro 7. (10) Men U20 +81kg − 90kg   Bratislava Slovakia
Cerny Roman 9. (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Breclav Czech Republic
Charkowski Maciej 5. (10) Schüler B männl. + 60kg   Judo Kano Plock Poland
Chmura Aron . (24) Men U20 +66kg − 73kg   Palac Mlodziezy Katowice Poland
Chorazy Maciej 9. (9) Schüler B männl. +26kg − 28kg   UKS GROT Krakow Poland
Christlen Loic 13. (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   JC de Haguenau France
Chyc Lukasz . (14) Men U20 +55kg − 60kg   ZKJ−Yamabushi−Zakopane Poland
Chyvil Yahor 7. (16) Men U17 +50kg − 55kg   FSK Ogoniok Belarus
Ciezadlo Krystian 2. (16) Men U17 +50kg − 55kg   UKS GROT Krakow Poland
Ciezadlo Krystian 7. (8) Men U20 − 55kg   UKS GROT Krakow Poland
Cihak Michal 9. (18) Men U20 +60kg − 66kg   Bratislava Slovakia
Colina Milka 5. (5) Schüler A weibl. +63kg   ASKÖ Graz Austria
Comitangelo Fabio 5. (15) Men U17 +55kg − 60kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Crivello Luca . (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Cudnik Bartosz . (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Drako Warszawa Poland
Cudnik Piotr . (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Drako Warszawa Poland
Cuny Gautier 13. (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   JC de Haguenau France
Cvesper Petr 5. (13) Men U20 +73kg − 81kg   KJUS Hranice Czech Republic
Czarnecka Anita . (12) Schüler A weibl. +48kg − 52kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Czekanski Kacper . (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Czizsek Mattias 5. (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Galaxy−Tigers Austria
Dakovic Filip 2. (8) Schüler B männl. +55kg − 60kg   Mladost Osijek Croatia
Dattoli Alessio 7. (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
De Addario Simone . (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Dedicova Marie 9. (11) Schüler A weibl. +40kg − 44kg   Breclav Czech Republic
Deschamps Jennifer 7. (9) Schüler B weibl. +33kg − 36kg   JC de Haguenau France
Desmoineres Cyrielle 1. (5) Schüler A weibl. +63kg   JC de Haguenau France
Desmonieres Flavien 1. (8) Schüler A männl. +73kg   JC de Haguenau France
Dilji Senad 7. (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Karuna Austria
Djakovic Nikola 3. (8) Schüler B männl. +55kg − 60kg   Galaxy−Tigers Austria
Djakovic Sinisa 5. (13) Schüler B männl. +45kg − 50kg   Galaxy−Tigers Austria
Doczy Kalman 3. (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   Györszentivani Judo SE Hungary
Donauer Stefan 5. (18) Men U20 +60kg − 66kg   Judo Union Raika Flachgau Austria
Dorabiala Nicole 4. (4) Schüler B weibl. +28kg − 30kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Dordic Petar 9. (10) Schüler B männl. +28kg − 30kg   Galaxy−Tigers Austria
Doskocil Filip 7. (16) Men U17 +66kg − 73kg   Novy Bydzov Czech Republic
Doskocil Stepan 7. (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   Novy Bydzov Czech Republic
Dost Florian . (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   Judoteam Kodokan Erfurt Germany
Draczynska Anna 5. (11) Schüler A weibl. +40kg − 44kg   Judo Warsaw Team Poland
Draczynska Anna 3. (3) Women U17 − 44kg   Judo Warsaw Team Poland
Drag Arkadiusz 7. (10) Schüler B männl. +28kg − 30kg   PTS Walter Rzeszow Poland
Drahos Luca 1. (7) Schüler B weibl. +44kg − 48kg   Ippon Judo Tatabanya Hungary
DRECHSEL−BURKHARD Florian 2. (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   Galaxy−Tigers Austria
Druzic Dawid . (18) Men U20 +60kg − 66kg   KS AZS Gliwice Poland
Dubiel Aleksandra 3. (6) Schüler B weibl. − 28kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Dubiel Michal 5. (5) Schüler B männl. − 26kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Dubiel Wiktor 9. (15) Men U17 +55kg − 60kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Dubina Ivan 13. (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   FSK Ogoniok Belarus
Dubovsky Michal 7. (13) Men U20 +73kg − 81kg   Bratislava Slovakia
Dudek Agata 3. (5) Schüler A weibl. +63kg   ZKJ−Yamabushi−Zakopane Poland
DUXLER Aaron 5. (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   S.C. Hakoah Austria
DUZIKOVA Marie 1. (3) Schüler B weibl. + 57kg   SKP Ostrava Czech Republic
DVORAKOVA Kristyna 3. (7) Schüler B weibl. +44kg − 48kg   KJUS Hranice Czech Republic
Dylag Lilianna 7. (7) Schüler B weibl. +36kg − 40kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Dziurawiec Iwona . (15) Schüler A weibl. +52kg − 57kg   UKS GROT Krakow Poland
Dziurawiec Justyna 4. (4) Women U20 +70kg   UKS GROT Krakow Poland
El Assal Emma 3. (4) Schüler B weibl. +48kg − 52kg   JC ASVÖ Carnuntum Austria
Eppinger Benoit 5. (9) Schüler B männl. +50kg − 55kg   JC de Haguenau France
ERDENETSETSEG Chinzorig 9. (18) Men U17 +60kg − 66kg   Novy Bydzov Czech Republic
Faltynowicz Lukasz 7. (15) Men U17 +55kg − 60kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Faltynowicz Lukasz 9. (14) Men U20 +55kg − 60kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Fässter Roman . (24) Men U20 +66kg − 73kg   JC Goldach Switzerland
Fasung Robert . (13) Men U20 +73kg − 81kg   Bratislava Slovakia
Fielding Holly 1. (4) Schüler A weibl. +57kg − 63kg   Dolphin Judo Club United Kingdom
Filipi Vojtech 13. (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Daito RYU Pardubice Czech Republic
Fink Laura 1. (6) Schüler B weibl. − 28kg   SV Ulmerfeld Austria
Fink Lisa 2. (4) Schüler A weibl. − 36kg   SV Ulmerfeld Austria
Flimelova Karina 5. (7) Schüler B weibl. +36kg − 40kg   Bratislava Slovakia
Franicky Erik 9. (18) Men U20 +60kg − 66kg   Bratislava Slovakia
Frank Alexander 9. (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   Steinheim Germany
FRAUENLOB Miriam . (12) Schüler B weibl. +30kg − 33kg   Galaxy−Tigers Austria
Fric Martin 5. (6) Men U20 +90kg   Bratislava Slovakia
Fridli Hugo . (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   JC de Haguenau France
Fridrich Roman 9. (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Femax Engineering Hranice Czech Republic
Frigerio Manrico 3. (10) Men U20 +81kg − 90kg   Do Yu Kai Chiasso Switzerland
FRYDA Mikulas . (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Novy Bydzov Czech Republic
Frysztacki Przemyslaw 3. (7) Men U17 − 45kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Gaber Stefan . (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Colop Samurai Austria
Gabor Adam 1. (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Veszprem Judo Hungary
Galyas Martin . (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   Györszentivani Judo SE Hungary
Garbacik Bartlomiej 1. (8) Men U20 − 55kg   UKS Mosir Jaslo Poland
GÄRTNER Matthias 5. (8) Men U20 − 55kg   Judoteam SHIAI DO Austria
Gazo Adam . (18) Men U20 +60kg − 66kg   Bratislava Slovakia
Gerza Martin . (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Polna−Jihlava Czech Republic
Giersz Andzelika 1. (4) Schüler B weibl. +28kg − 30kg   Judo Kano Plock Poland
GIRGA Radoslav 3. (14) Men U20 +55kg − 60kg   Bratislava Slovakia
Glinda Denis . (13) Men U20 +73kg − 81kg   Bratislava Slovakia
Gojski Damian 13. (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Judo Kano Plock Poland
Gollner Christoph 5. (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   ASKÖ Graz Austria
Gomola Michal . (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   SKP Ostrava Czech Republic
Gottschalk Maria 3. (11) Schüler A weibl. +40kg − 44kg   Judoteam Kodokan Erfurt Germany
Gottschalk Vanessa 5. (11) Schüler A weibl. +40kg − 44kg   Judoteam Kodokan Erfurt Germany
Grabowski Patryk . (10) Schüler A männl. +66kg − 73kg   UKS GROT Krakow Poland
Grandoni Alessandro 7. (10) Schüler A männl. +66kg − 73kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Grill Michael . (16) Men U17 +66kg − 73kg   AJC Thermenregion Austria
Große Holtrup Hanna 5. (7) Schüler B weibl. +44kg − 48kg   Judoteam Kodokan Erfurt Germany
Grzyb Maciej 3. (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   Drako Warszawa Poland
Guzzi Elia 9. (24) Men U20 +66kg − 73kg   Do Yu Kai Chiasso Switzerland
Haas Mathias 3. (10) Men U17 +45kg − 50kg   CREATIV Graz Austria
Haasmann Nick 5. (18) Men U17 +60kg − 66kg   Galaxy−Tigers Austria
Hackl Florian 1. (7) Men U17 − 45kg   Galaxy−Tigers Austria
Hackl Florian 1. (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   Galaxy−Tigers Austria
Haiden Kevin 3. (10) Men U20 +81kg − 90kg   JC Wimpassing Austria
Halon Amadeusz 2. (16) Men U17 +66kg − 73kg   Judo Warsaw Team Poland
Halon Amadeusz . (24) Men U20 +66kg − 73kg   Judo Warsaw Team Poland
Hanisko Martin . (14) Men U20 +55kg − 60kg   Bratislava Slovakia
Hanulak Martin 13. (18) Men U17 +60kg − 66kg   Bratislava Slovakia
Hapanovich Ihar 5. (10) Schüler B männl. +28kg − 30kg   FSK Ogoniok Belarus
HASPL Jan . (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Novy Bydzov Czech Republic
HEGYI Leonie 2. (2) Schüler B weibl. +52kg − 57kg   S.C. Hakoah Austria
Hegyi Stefan 1. (9) Schüler B männl. +50kg − 55kg   S.C. Hakoah Austria
Hervieux Allan 5. (9) Schüler B männl. +26kg − 28kg   JC de Haguenau France
Hirschmann Alexander 3. (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   ASKÖ Graz Austria
Hirtl Michael 9. (14) Men U20 +55kg − 60kg   JC Goldach Switzerland
Hofbauer Clemens 9. (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Judoteam SHIAI DO Austria
Hofmann Markus 3. (9) Schüler B männl. +50kg − 55kg   S.C. Hakoah Austria
Holcakova Marie 5. (10) Schüler A weibl. +44kg − 48kg   Femax Engineering Hranice Czech Republic
Horvath Dorottya 7. (12) Schüler A weibl. +48kg − 52kg   Veszprem Judo Hungary
Horvath Levente . (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Veszprem Judo Hungary
Hotovy Robert 5. (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Bratislava Slovakia
Hradil Martin . (13) Schüler B männl. +45kg − 50kg   Polna−Jihlava Czech Republic
Hulalka Ewelina 3. (8) Women U17 +48kg − 52kg   Czechowice−Dziedzice Poland
Hunger Nathalie 5. (8) Women U17 +48kg − 52kg   JC Wimpassing Austria
HUSAINOW Abu Bakar 7. (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Judoring Wien Austria
Huscava Dominic Marc . (24) Men U20 +66kg − 73kg   Colop Samurai Austria
Ibiev Rizvan 9. (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Judoring Wien Austria
Indzyov Rosen . (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   Sliven + Elinda Bulgaria
Inglot Jakub 9. (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Inzaghi Luca 7. (14) Men U20 +55kg − 60kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Istenes Bence 5. (10) Schüler A männl. +66kg − 73kg   Zirc VSE Hungary
Jablecka Dominika 5. (12) Schüler A weibl. +48kg − 52kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Jablecka Dominika 7. (8) Women U17 +48kg − 52kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Jager Matija 3. (18) Men U17 +60kg − 66kg   Polyteam Ljubljana Slovenia
Jakubczyk Magdalena 2. (2) Women U17 +63kg − 70kg   Czechowice−Dziedzice Poland
Jamrog Agnieszka 7. (10) Women U20 +48kg − 52kg   UKS Mosir Jaslo Poland
JANCOVIC Michal . (10) Men U20 +81kg − 90kg   Bratislava Slovakia
Janda Dominik 9. (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   PTS Walter Rzeszow Poland
JANOCKOVA Lucia 5. (5) Women U20 +57kg − 63kg   Bratislava Slovakia
JANULEK Lukas 9. (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   SKP Ostrava Czech Republic
Jasek Martin 3. (18) Men U20 +60kg − 66kg   KS AZS Gliwice Poland
JERGLIK Vit 3. (11) Schüler A männl. +60kg − 66kg   SKP Ostrava Czech Republic
Jesiotr Bartlomiej 13. (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Judo Warsaw Team Poland
Jirik Christoph 7. (11) Schüler A männl. +60kg − 66kg   Judoteam SHIAI DO Austria
Jirku Lenka 3. (7) Schüler B weibl. +44kg − 48kg   Polna−Jihlava Czech Republic
JIROUS Marcel 5. (10) Men U17 +45kg − 50kg   Novy Bydzov Czech Republic
Jurusik Szczepan 7. (8) Schüler B männl. +55kg − 60kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Kapitanovic Ivona 1. (6) Women U17 +52kg − 57kg   PUJANKE Split Croatia
Kapski Adrian . (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Palac Mlodziezy Katowice Poland
Karanezi Selim 9. (18) Men U17 +60kg − 66kg   Galaxy−Tigers Austria
Kaschte Ines 9. (12) Schüler B weibl. +30kg − 33kg   JC de Haguenau France
Kästle Norman 5. (16) Men U17 +50kg − 55kg   Steinheim Germany
Kazlouski Leanid . (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   FSK Ogoniok Belarus
Kazmierczyk Aleksandra 5. (12) Schüler B weibl. +30kg − 33kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Kazmierczyk Szymon 4. (5) Schüler B männl. − 26kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Kejza Daniel 1. (8) Schüler B männl. +55kg − 60kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Keltz Antoine 9. (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   JC de Haguenau France
Keprda Roman . (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Femax Engineering Hranice Czech Republic
Khazikau Ihar 3. (15) Men U17 +55kg − 60kg   FSK Ogoniok Belarus
Kielbasinski Lukasz 1. (14) Men U20 +55kg − 60kg   Judo Warsaw Team Poland
Kiss Peter 9. (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   Bratislava Slovakia
Kisyov Nikolay 3. (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Sliven + Elinda Bulgaria
Kittler Jan 7. (13) Schüler B männl. +45kg − 50kg   TJ VTZ Chomutov Czech Republic
Kittlerrova Katerina 9. (15) Schüler A weibl. +52kg − 57kg   TJ VTZ Chomutov Czech Republic
Klaffl Noel 7. (10) Schüler B männl. +28kg − 30kg   Karuna Austria
Klamo Jakub 9. (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Bratislava Slovakia
Klis Maciej 9. (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   ZKJ−Yamabushi−Zakopane Poland
Klosek Grzegorz . (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Kluz Julita 9. (10) Schüler A weibl. +44kg − 48kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Kluz Zuzanna 4. (4) Schüler B weibl. +48kg − 52kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Knaubert Lucas 7. (11) Schüler A männl. +60kg − 66kg   JC de Haguenau France
Knoll Sebastian . (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   Judoring Wien Austria
KÖBLI Nathalie 1. (15) Schüler A weibl. +52kg − 57kg   S.C. Hakoah Austria
Kocian Matous . (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Daito RYU Pardubice Czech Republic
KÖGLER Richard . (18) Men U20 +60kg − 66kg   Bratislava Slovakia
Kolencic Marec . (16) Men U17 +66kg − 73kg   TJ Slavia Kromeriz Czech Republic
Koleva Boyana 4. (4) Schüler A weibl. − 36kg   Sliven + Elinda Bulgaria
Köller Daniel 3. (15) Men U17 +55kg − 60kg   Galaxy−Tigers Austria
Komarek Zuzanna 1. (8) Schüler B weibl. +40kg − 44kg   Klub Polonia Rybnik Poland
König Mercedesz 3. (4) Schüler A weibl. − 36kg   Nagyatadi Judo Club Hungary
Konradova Tereza 9. (15) Schüler A weibl. +52kg − 57kg   Breclav Czech Republic
Kopasz Bence 1. (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Veszprem Judo Hungary
Kordys Aleksandra 7. (10) Women U20 +48kg − 52kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Korzinek Michael 9. (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Colop Samurai Austria
Kos Karol 9. (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Kos Lukasz 7. (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Kos Mateusz . (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Koskan Toni 5. (10) Schüler B männl. +28kg − 30kg   Mladost Osijek Croatia
KOVAC Filip 2. (24) Men U20 +66kg − 73kg   Bratislava Slovakia
Kovac Jakub . (10) Schüler B männl. + 60kg   Breclav Czech Republic
Kovacs Kitti 1. (12) Schüler B weibl. +30kg − 33kg   CSIK DSE Budapest Hungary
Kovacs Kristof 13. (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Zirc VSE Hungary
Kovar Peter 3. (8) Schüler A männl. +73kg   Bratislava Slovakia
Kowalczyk Julia 2. (8) Schüler B weibl. +40kg − 44kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Kowalczyk Rafal 7. (24) Men U20 +66kg − 73kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Kowalczyk Sara 3. (10) Women U20 +48kg − 52kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Kozma Akos 1. (9) Schüler B männl. +26kg − 28kg   Nagyatadi Judo Club Hungary
Kraft Elischa . (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Judoteam Kodokan Erfurt Germany
Krak Marina 2. (7) Women U17 +57kg − 63kg   PUJANKE Split Croatia
Krames Sarah 3. (4) Schüler B weibl. +28kg − 30kg   Senshudan Austria
Krauth Matthieu 9. (10) Schüler B männl. +28kg − 30kg   JC de Haguenau France
Krautsack Michael 9. (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Judoteam SHIAI DO Austria
Krcalova Tereza 5. (12) Schüler A weibl. +48kg − 52kg   Polna−Jihlava Czech Republic
Krebs Nicolai 5. (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Steinheim Germany
Krzeslak Dominika 5. (6) Women U20 +52kg − 57kg   Drako Warszawa Poland
Krzeszlak Lukasz . (18) Men U20 +60kg − 66kg   Judo Warsaw Team Poland
Krzyszycha Robert . (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Galaxy−Tigers Austria
Kubelka Daniel 5. (8) Schüler B männl. +55kg − 60kg   JK Pardubice Czech Republic
Kubicki Patryk 3. (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   KS AZS Gliwice Poland
Kubicz Urszula 9. (12) Schüler A weibl. +48kg − 52kg   PTS Walter Rzeszow Poland
KUCIARA Stefan 1. (24) Men U20 +66kg − 73kg   Galaxy−Tigers Austria
Kuckowski Igor . (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Judo Warsaw Team Poland
Kuczera Piotr 9. (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Kuczynski Mateusz 5. (16) Men U17 +66kg − 73kg   ZKJ−Yamabushi−Zakopane Poland
Kudera Stefan 2. (7) Men U17 − 45kg   Galaxy−Tigers Austria
Kujac Filip 7. (7) Men U17 − 45kg   KS AZS Gliwice Poland
Kukanova Maria 7. (7) Women U17 +57kg − 63kg   Bratislava Slovakia
Kulak Vadzim 9. (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   FSK Ogoniok Belarus
Kulik Basia 3. (9) Schüler B weibl. +33kg − 36kg   Judo Warsaw Team Poland
Kulik Michal 2. (11) Schüler A männl. +33kg − 36kg   Judo Warsaw Team Poland
Kurczyk Piotr 2. (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   KS AZS Gliwice Poland
KURZEJ Hubert 5. (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   Strzegon Poland
Kusza Patryk 3. (13) Men U20 +73kg − 81kg   UKS Gimnazjon Poznan Poland
Kuwaczka Dawid 1. (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Kuzel Otto 7. (9) Schüler B männl. +26kg − 28kg   Bratislava Slovakia
Kwacz Aleksander . (18) Men U20 +60kg − 66kg   Judo Warsaw Team Poland
Kysela Vladimir . (16) Men U17 +50kg − 55kg   KJUS Hranice Czech Republic
Lahner Stefan 5. (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   JV Ebergassing Austria
Lamorte Andrea 2. (18) Men U20 +60kg − 66kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Lang Bernhard 2. (8) Men U20 − 55kg   JC Wimpassing Austria
LASZLO Richard 9. (16) Men U17 +66kg − 73kg   Bratislava Slovakia
Lay Simon 3. (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   Steinheim Germany
Lazewski Marek 7. (16) Men U17 +50kg − 55kg   Judo Warsaw Team Poland
Lazzarini Matteo . (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Lechner Susanne 3. (10) Schüler A weibl. +44kg − 48kg   Judoteam SHIAI DO Austria
Legris Matthias 3. (13) Schüler B männl. +45kg − 50kg   JC de Haguenau France
Leskovar Pascal . (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   ASKÖ Graz Austria
Letrich Marek 9. (18) Men U17 +60kg − 66kg   Bratislava Slovakia
Lewicki Jedrzej 3. (7) Men U17 − 45kg   KS AZS Gliwice Poland
Lhotsky Martin . (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Bratislava Slovakia
Lipovsky Marek . (24) Men U20 +66kg − 73kg   Bratislava Slovakia
Lisicki Pawel . (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   UKS GROT Krakow Poland
Litvin Artsiom 5. (15) Men U17 +55kg − 60kg   FSK Ogoniok Belarus
Litwin Dominka 2. (5) Schüler A weibl. +63kg   Palac Mlodziezy Katowice Poland
Lochmajer Oliver 2. (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   KS AZS Gliwice Poland
Lopatka Michal 9. (13) Men U20 +73kg − 81kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Lorenc Patrycja 3. (4) Women U20 +70kg   Drako Warszawa Poland
Lozancic Ivana 5. (7) Women U17 +57kg − 63kg   PUJANKE Split Croatia
Lucarno Adele 3. (7) Schüler B weibl. +36kg − 40kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Ludvikova Magdalene 9. (12) Schüler A weibl. +48kg − 52kg   Novy Bydzov Czech Republic
Lukanovic Gabriel 3. (8) Schüler B männl. +55kg − 60kg   Colop Samurai Austria
LUKES Jakub 7. (15) Men U17 +55kg − 60kg   Novy Bydzov Czech Republic
Lukich Neven 7. (9) Men U17 +81kg − 90kg   Sliven + Elinda Bulgaria
Lustermann Max 5. (10) Schüler A männl. +66kg − 73kg   Judoteam Kodokan Erfurt Germany
Maccioni Mirco . (10) Men U17 +45kg − 50kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Maccioni Mirco . (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
MACKO Patrik 3. (5) Men U17 +73kg − 81kg   Bratislava Slovakia
Madzic Marko . (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   Karuna Austria
Maiocchi Paride 9. (18) Men U20 +60kg − 66kg   Do Yu Kai Chiasso Switzerland
Majcher Norbert 7. (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   PTS Walter Rzeszow Poland
Majorosova Viktoria 3. (10) Women U20 +48kg − 52kg   Bratislava Slovakia
Makay Kristof . (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   Bratislava Slovakia
Malgrab Igor 9. (13) Schüler B männl. +45kg − 50kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Malsch Katharina 2. (4) Schüler A weibl. +57kg − 63kg   Judoteam Kodokan Erfurt Germany
Mareckova Zuzana 5. (9) Schüler B weibl. +33kg − 36kg   Polna−Jihlava Czech Republic
Marinova Petya 9. (15) Schüler A weibl. +52kg − 57kg   Sliven + Elinda Bulgaria
Markowska Aleksandra 5. (7) Schüler B weibl. +36kg − 40kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Matal Jakub 13. (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   Polna−Jihlava Czech Republic
MATEJOVSKA Pavla 3. (7) Women U17 +57kg − 63kg   Novy Bydzov Czech Republic
Mathern Romain . (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   JC de Haguenau France
Matias Jan . (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Bratislava Slovakia
Matijevic Dominik 7. (9) Schüler B männl. +26kg − 28kg   Mladost Osijek Croatia
MATUS Ernest 7. (24) Men U20 +66kg − 73kg   Bratislava Slovakia
Matynia Krzysztof 9. (16) Men U17 +66kg − 73kg   Judo Warsaw Team Poland
Mayer Christoph 5. (16) Men U17 +50kg − 55kg   Judoteam SHIAI DO Austria
Mazur Patryk 2. (8) Schüler A männl. +73kg   UKS GROT Krakow Poland
Meca Lukas 9. (13) Men U20 +73kg − 81kg   TJ Slavia Kromeriz Czech Republic
Mechura Lukas 13. (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   SKP Ostrava Czech Republic
Mechura Marek 9. (9) Schüler B männl. +50kg − 55kg   SKP Ostrava Czech Republic
Meisl Susanne 9. (12) Schüler B weibl. +30kg − 33kg   Karuna Austria
Mene Victor 4. (4) Schüler A männl. −33kg   JC de Haguenau France
Mesicek Martin 3. (16) Men U17 +66kg − 73kg   Bratislava Slovakia
Mesicek Michal 7. (14) Men U20 +55kg − 60kg   Bratislava Slovakia
Miara Krystian 5. (7) Men U17 − 45kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Miara Krystian 5. (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Michalcin  Stefan 1. (18) Men U17 +60kg − 66kg   Bratislava Slovakia
Michalec Mateusz 9. (11) Schüler A männl. +60kg − 66kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Mieczkowski Maciej 7. (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   KS AZS Gliwice Poland
Mika Daniel . (16) Men U17 +66kg − 73kg   Novy Bydzov Czech Republic
Milkov Rosen 3. (8) Men U20 − 55kg   Sliven + Elinda Bulgaria
Moczulski Piotr 1. (4) Schüler A männl. −33kg   KS AZS Gliwice Poland
Mohamed−Seghir Halima 1. (5) Women U20 +57kg − 63kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Monzinger Emmanuel . (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   JC de Haguenau France
Mordyl Monika 5. (6) Women U20 +52kg − 57kg   UKS GROT Krakow Poland
Moryto Arkadiusz 2. (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   UKS GROT Krakow Poland
Motkowicz Julia 2. (4) Schüler B weibl. +28kg − 30kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Motyovszki Lukas 5. (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   JK Pardubice Czech Republic
Mroz Daniel . (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Drako Warszawa Poland
Mroz Dominika 3. (7) Schüler B weibl. +36kg − 40kg   Drako Warszawa Poland
Mrozowski Piotr 9. (15) Men U17 +55kg − 60kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Mruk Andreas 3. (9) Men U17 +81kg − 90kg   JC Wimpassing Austria
Muchewicz Kamil . (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Czechowice−Dziedzice Poland
Muchova Hana 3. (9) Schüler B weibl. +33kg − 36kg   Polna−Jihlava Czech Republic
MUDRI Sara . (10) Women U20 +48kg − 52kg   CREATIV Graz Austria
Musiol Lukasz 9. (9) Men U17 +81kg − 90kg   KS AZS Gliwice Poland
Muzikova Magda 5. (10) Schüler A weibl. +44kg − 48kg   Bratislava Slovakia
NANARTOWICZ Piotr . (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Judo Kano Plock Poland
Nasiadko Damian 1. (6) Men U20 +90kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Nawrocki Michal 5. (10) Schüler B männl. + 60kg   Drako Warszawa Poland
Nemeth Andras 5. (14) Men U20 +55kg − 60kg   Zirc VSE Hungary
Nemeth Anna 3. (10) Schüler A weibl. +44kg − 48kg   Zirc VSE Hungary
Nesvadba Marek 3. (9) Schüler B männl. +50kg − 55kg   Polna−Jihlava Czech Republic
Nguyen Khac . (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Novy Bydzov Czech Republic
Niedziela Kamil 5. (10) Men U20 +81kg − 90kg   KS AZS Gliwice Poland
Nikolov Konstantin . (18) Men U17 +60kg − 66kg   Sliven + Elinda Bulgaria
Nocula Joanna 5. (6) Schüler B weibl. − 28kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Nocula Natalia 5. (6) Schüler B weibl. − 28kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Nolpa Jan 5. (9) Men U17 +81kg − 90kg   Post SV Solingen Germany
NOVAK Matus 9. (16) Men U17 +50kg − 55kg   Bratislava Slovakia
Novakova Ivana 9. (12) Schüler A weibl. +48kg − 52kg   Bratislava Slovakia
Novero Alessandro 7. (8) Men U20 − 55kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Nyari Almos 7. (13) Schüler B männl. +45kg − 50kg   Zirc VSE Hungary
Ochnio Michal 1. (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   Judo Warsaw Team Poland
Ogrodzki Dawid 13. (18) Men U17 +60kg − 66kg   Czechowice−Dziedzice Poland
Ogryzek Piotr . (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   PTS Walter Rzeszow Poland
Oravec Roman 5. (9) Men U17 +81kg − 90kg   Bratislava Slovakia
Oskar Jarolim 9. (18) Men U20 +60kg − 66kg   Bratislava Slovakia
Pacher Johannes 9. (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Galaxy−Tigers Austria
Pachkouski Vitali 9. (24) Men U20 +66kg − 73kg   FSK Ogoniok Belarus
Pacholak Patryk . (18) Men U17 +60kg − 66kg   KS AZS Gliwice Poland
Padlewski Michal . (16) Men U17 +50kg − 55kg   Judo Warsaw Team Poland
Paissoni Carola 1. (7) Women U17 +57kg − 63kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Paissoni Carola 3. (5) Women U20 +57kg − 63kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Paissoni Christopher 7. (18) Men U20 +60kg − 66kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
PALENIK Jakub 3. (8) Schüler A männl. +73kg   Bratislava Slovakia
PALENIK Michal . (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Bratislava Slovakia
Panaryn Artsiom . (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   FSK Ogoniok Belarus
Paprocki Kamil 13. (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Partyka Lukasz 5. (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Czechowice−Dziedzice Poland
Paulicek Patrik . (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   Polna−Jihlava Czech Republic
Pavlacky Jiri 7. (10) Schüler A männl. +66kg − 73kg   Polna−Jihlava Czech Republic
Peirano Ilaria 3. (6) Women U17 +52kg − 57kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Peirano Ilaria 3. (15) Schüler A weibl. +52kg − 57kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Perenc Agata 1. (6) Women U20 +52kg − 57kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Perino Andrea . (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
PETEROVA Alexandra 2. (5) Women U20 +57kg − 63kg   Bratislava Slovakia
Petö Daniel . (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   Györszentivani Judo SE Hungary
Petrasova Denisa 5. (8) Schüler B weibl. +40kg − 44kg   Breclav Czech Republic
Petrikova Martina . (15) Schüler A weibl. +52kg − 57kg   Bratislava Slovakia
Petrikova Martina 5. (6) Women U17 +52kg − 57kg   Bratislava Slovakia
Petrov Nikolina 5. (8) Women U17 +48kg − 52kg   PUJANKE Split Croatia
Piatek Aleksandra 5. (7) Women U17 +57kg − 63kg   KS AZS Gliwice Poland
Piazza Francesco . (24) Men U20 +66kg − 73kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Piazza Francesco 5. (16) Men U17 +66kg − 73kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Piechocka Agnieszka 7. (12) Schüler A weibl. +48kg − 52kg   UKS Gimnazjon Poznan Poland
Piedl Mark . (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Zirc VSE Hungary
Piepersberg Daniel 7. (10) Men U20 +81kg − 90kg   Post SV Solingen Germany
Pilatova Tereza 2. (3) Schüler B weibl. + 57kg   Breclav Czech Republic
Pivi Edoardo . (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Planinc Rok 3. (10) Men U17 +45kg − 50kg   Polyteam Ljubljana Slovenia
Planinc Samo 9. (16) Men U17 +50kg − 55kg   Polyteam Ljubljana Slovenia
Planka Mikulas 9. (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Zavisice Czech Republic
Plaza Bartosz 9. (11) Schüler A männl. +33kg − 36kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Plevova Kristyna 2. (4) Women U20 +70kg   Novy Bydzov Czech Republic
Plock Jonas 13. (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Judoteam Kodokan Erfurt Germany
Pochodaj Ilona . (10) Schüler A weibl. +44kg − 48kg   Judo Kano Plock Poland
Podolecki Dariusz 3. (6) Men U20 +90kg   UKS GROT Krakow Poland
Podrazsky Ondrej . (15) Men U17 +55kg − 60kg   TJ Slavia Kromeriz Czech Republic
Podrazsky Ondrej 9. (14) Men U20 +55kg − 60kg   TJ Slavia Kromeriz Czech Republic
Pogorzelec Daria 1. (4) Women U20 +70kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Pokorny Thomas . (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Karuna Austria
Pospisil Ludek 2. (5) Men U17 +73kg − 81kg   KJUS Hranice Czech Republic
Poznik Peter 3. (9) Schüler B männl. +26kg − 28kg   Bratislava Slovakia
Pragrova Andrea 3. (7) Schüler A weibl. +36kg − 40kg   Polna−Jihlava Czech Republic
Preiano Fabrizio . (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Prentner Clemens 2. (9) Men U17 +81kg − 90kg   Colop Samurai Austria
Przybyla Wojciech . (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   UKS Judo Pawlowice Poland
Przychoden Dawid . (24) Men U20 +66kg − 73kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Puchala Wojciech 13. (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   Czechowice−Dziedzice Poland
Pum Marvin 13. (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Galaxy−Tigers Austria
Pustelnik Agata 7. (12) Schüler B weibl. +30kg − 33kg   UKS Judo Pawlowice Poland
Pustelnik Pavel 3. (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   KOKA Jastrzebie Poland
Puzyr Filip 3. (24) Men U20 +66kg − 73kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Puzyr Tobiasz 3. (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Puzyr Tobiasz 9. (16) Men U17 +50kg − 55kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Pytel Kacper 5. (9) Schüler B männl. +26kg − 28kg   UKS GROT Krakow Poland
Radman Dajana 1. (2) Women U17 +63kg − 70kg   PUJANKE Split Croatia
Randl Richard . (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   Bratislava Slovakia
RASKOVA Nikola 5. (7) Schüler A weibl. +36kg − 40kg   KJUS Hranice Czech Republic
Rauscher Johannes 1. (5) Men U17 +73kg − 81kg   RAIKA Krems Austria
Rawiak Andriej 2. (14) Men U20 +55kg − 60kg   UKS Judo Pawlowice Poland
Rehakova Zuzana 3. (12) Schüler B weibl. +30kg − 33kg   Polna−Jihlava Czech Republic
Rehn Lena Sonhie 3. (12) Schüler B weibl. +30kg − 33kg   Steinheim Germany
Reisinger Jonathan 3. (13) Schüler B männl. +45kg − 50kg   SV Ulmerfeld Austria
Reisinger Simon . (18) Men U17 +60kg − 66kg   SV Ulmerfeld Austria
Rejman Emilian 7. (11) Schüler A männl. +33kg − 36kg   PTS Walter Rzeszow Poland
Renke Mikolaj 3. (10) Schüler B männl. + 60kg   Judo Warsaw Team Poland
Rerutko Zaneta 3. (12) Schüler A weibl. +48kg − 52kg   Judo Warsaw Team Poland
Robe Petr 7. (9) Men U17 +81kg − 90kg   TJ Slavia Kromeriz Czech Republic
Romanowsky Alex 5. (8) Schüler B männl. +55kg − 60kg   Post SV Solingen Germany
Rozkwitalska Izabela 9. (15) Schüler A weibl. +52kg − 57kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Rozsypal Jiri 7. (18) Men U20 +60kg − 66kg   TJ Slavia Kromeriz Czech Republic
Rybicki Pawel 1. (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   Judo Warsaw Team Poland
Rydza Barbora 7. (12) Schüler B weibl. +30kg − 33kg   Bratislava Slovakia
Rydza Tereza 5. (10) Women U20 +48kg − 52kg   Bratislava Slovakia
Rypar Radek 2. (5) Schüler B männl. − 26kg   Zavisice Czech Republic
Rzeznicki Wojciech 2. (10) Schüler B männl. + 60kg   Drako Warszawa Poland
SADOWSKI Adam 7. (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Strzegon Poland
Sadowski Mateusz 5. (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Judo Warsaw Team Poland
Sajdak Wiktoria 7. (8) Women U17 +48kg − 52kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Sari Paolo 7. (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Saric Monika 3. (7) Women U17 +57kg − 63kg   PUJANKE Split Croatia
Sarissky Kamil . (18) Men U20 +60kg − 66kg   Judo Kan Klub Bardejov Slovakia
Saroch Marcel 5. (24) Men U20 +66kg − 73kg   Daito RYU Pardubice Czech Republic
Saroch Martin 2. (13) Men U20 +73kg − 81kg   Daito RYU Pardubice Czech Republic
Scheffold Jana 2. (6) Schüler B weibl. − 28kg   Steinheim Germany
Schenk Jonas 9. (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   Steinheim Germany
Schia Vina Marco 3. (8) Men U20 − 55kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Schia Vina Marco 1. (16) Men U17 +50kg − 55kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
SCHNEIDER Maximilian 3. (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Galaxy−Tigers Austria
SCHNEIDER Michal 9. (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   Novy Bydzov Czech Republic
SCHNEIDER Sebastian 9. (13) Schüler B männl. +45kg − 50kg   Galaxy−Tigers Austria
Schwertner Marcel 2. (15) Men U17 +55kg − 60kg   CREATIV Graz Austria
Schwertz Melanie 9. (12) Schüler B weibl. +30kg − 33kg   JC de Haguenau France
Selimov Mansur 7. (11) Schüler A männl. +33kg − 36kg   Wieselburg Austria
Selimov Muslim . (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Wieselburg Austria
Sellner Oliver 7. (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   SV Ulmerfeld Austria
Sellner Phillip . (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   SV Ulmerfeld Austria
Semecnik Sydney 5. (24) Men U20 +66kg − 73kg   Budoclub Wien Austria
Sermiazka Vitali 2. (4) Schüler A männl. −33kg   FSK Ogoniok Belarus
Shikhaliev Arbi 9. (13) Schüler B männl. +45kg − 50kg   ASKÖ Graz Austria
Sianko Monika 2. (12) Schüler A weibl. +48kg − 52kg   Judo Warsaw Team Poland
SIDOR Martin . (24) Men U20 +66kg − 73kg   Bratislava Slovakia
Siemiradzka Justyna 3. (4) Schüler A weibl. +57kg − 63kg   Drako Warszawa Poland
Siwy Roman . (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   KS AZS Gliwice Poland
SKOTALOVA Adriana 2. (4) Schüler B weibl. +48kg − 52kg   SKP Ostrava Czech Republic
Skrzat Marcin . (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   PTS Walter Rzeszow Poland
Skrzat Rafal 9. (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   PTS Walter Rzeszow Poland
Skupien Piotr 9. (10) Schüler B männl. + 60kg   ZKJ−Yamabushi−Zakopane Poland
Slabiak Grzegorz 3. (16) Men U17 +66kg − 73kg   Czechowice−Dziedzice Poland
Slany Simon 13. (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Breclav Czech Republic
Slawek Bartek 7. (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Judo Warsaw Team Poland
Slezak Jakub 2. (13) Schüler B männl. +45kg − 50kg   Bratislava Slovakia
Sliwa Barbara 5. (12) Schüler B weibl. +30kg − 33kg   UKS Mosir Jaslo Poland
SLOBODNIK Richard . (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   Bratislava Slovakia
Slodyczka Grzegorz . (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   ZKJ−Yamabushi−Zakopane Poland
Slodyczka Klimek . (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   ZKJ−Yamabushi−Zakopane Poland
Smak Sebastian 7. (8) Schüler B männl. +55kg − 60kg   Klub Polonia Rybnik Poland
SMEHLIK Frantisek 3. (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   Banik Ostrava Czech Republic
Smolka Hanna 4. (5) Women U20 +57kg − 63kg   KS AZS Gliwice Poland
Smolka Przemyslav 5. (10) Men U20 +81kg − 90kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Sobanov Stepan 7. (16) Men U17 +66kg − 73kg   Senshudan Austria
Sobstyl Damian 2. (11) Schüler A männl. +60kg − 66kg   Judo Warsaw Team Poland
Soliwoda Andzelika . (11) Schüler A weibl. +40kg − 44kg   Judo Kano Plock Poland
Sommer Carina 2. (10) Women U20 +48kg − 52kg   Steinheim Germany
Sommer Leandra 2. (12) Schüler B weibl. +30kg − 33kg   Steinheim Germany
Sommer Maila 1. (7) Schüler A weibl. +36kg − 40kg   Steinheim Germany
Sordyl Mateusz 5. (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   UKS GROT Krakow Poland
Sosnal Gabriela 7. (11) Schüler A weibl. +40kg − 44kg   KS AZS Gliwice Poland
Sowulewski Daniel 9. (10) Men U20 +81kg − 90kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Sowulewski Daniel 3. (9) Men U17 +81kg − 90kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Spitzer Kevin . (24) Men U20 +66kg − 73kg   Judo Union Raika Flachgau Austria
Spörk Belinda 5. (7) Schüler A weibl. +36kg − 40kg   S.C. Hakoah Austria
Sramek Miroslav . (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   Daito RYU Pardubice Czech Republic
Stadlober Christoph . (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   Judoteam SHIAI DO Austria
Stamenkovic Aleksandar . (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Karuna Austria
Stecki Jedrzej 9. (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Stefanov Dimitar 9. (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Sliven + Elinda Bulgaria
Steinbauer Moritz 3. (9) Schüler B männl. +26kg − 28kg   ASKÖ Graz Austria
STEINBERGER Michelle 2. (10) Schüler A weibl. +44kg − 48kg   Judoring Wien Austria
Stelzer Lisa 1. (10) Schüler A weibl. +44kg − 48kg   Senshudan Austria
Stelzer Lisa 2. (2) Women U17 +44kg − 48kg   Senshudan Austria
Stepankova Nikola 5. (9) Schüler B weibl. +33kg − 36kg   Polna−Jihlava Czech Republic
Stoff Christopher . (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   Nagyatadi Judo Club Hungary
Stoye Max . (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   Judoteam Kodokan Erfurt Germany
Strait Frantisek 2. (18) Men U17 +60kg − 66kg   Novy Bydzov Czech Republic
Strein David 5. (7) Men U17 − 45kg   CREATIV Graz Austria
Styrczula Jan 7. (8) Schüler A männl. +73kg   ZKJ−Yamabushi−Zakopane Poland
Styrczula Wojtek 7. (9) Schüler B männl. +50kg − 55kg   ZKJ−Yamabushi−Zakopane Poland
SVEC Adam . (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   Novy Bydzov Czech Republic
Svec Milan 13. (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Polna−Jihlava Czech Republic
Svoboda Michal . (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Polna−Jihlava Czech Republic
Svoboda Petr 5. (8) Schüler A männl. +73kg   Daito RYU Pardubice Czech Republic
Svoboda Petr 5. (5) Men U17 +73kg − 81kg   Daito RYU Pardubice Czech Republic
Szabo Akos 1. (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   CSIK DSE Budapest Hungary
Szabo Tomas . (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Bratislava Slovakia
Szabova Lucia 3. (8) Schüler B weibl. +40kg − 44kg   Bratislava Slovakia
Szalai Daniel 9. (15) Men U17 +55kg − 60kg   Zirc VSE Hungary
Szarka Tomas 2. (6) Men U20 +90kg   Bratislava Slovakia
Szczepanik Arkadiusz 13. (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Szczurowski Kacper 2. (9) Schüler B männl. +50kg − 55kg   KS AZS Gliwice Poland
Szelag Bartosz 9. (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Szelle Zoltan 9. (18) Men U17 +60kg − 66kg   Bratislava Slovakia
Szerszeniewski Przemyslaw 2. (10) Men U17 +45kg − 50kg   Judo Warsaw Team Poland
Szili Martin 9. (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   Zirc VSE Hungary
Szymczak Marcin 5. (11) Schüler A männl. +33kg − 36kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Szymczak Piotr 9. (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   PTS Walter Rzeszow Poland
Szymkowski Dawid 9. (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Szymon Domin 5. (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   UKS Judo Pawlowice Poland
Szypowicz Wiktoria 3. (3) Women U20 − 48kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Taborsky Phillipp 5. (18) Men U20 +60kg − 66kg   LZ Seewinkel Austria
Taferner Katharina 1. (3) Women U20 − 48kg   JC Wimpassing Austria
Talach Karolina 3. (6) Women U20 +52kg − 57kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Talach Tomasz 3. (6) Men U20 +90kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Tambiev Hasan 3. (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   ASKÖ Graz Austria
Tanzer Katharina . (11) Schüler A weibl. +40kg − 44kg   SV Ulmerfeld Austria
Taraszkiewicz Michal 7. (8) Schüler A männl. +73kg   Palac Mlodziezy Katowice Poland
Tayon Romane 5. (7) Schüler B weibl. +44kg − 48kg   JC de Haguenau France
Tchorzewski Cezary 3. (10) Schüler B männl. +28kg − 30kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Theodorakis Elia 7. (15) Schüler A weibl. +52kg − 57kg   Union Alt−Brigittenau Austria
Thürauer Andreas 3. (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Judoteam SHIAI DO Austria
Tiroch Daniel 3. (10) Schüler A männl. +66kg − 73kg   Judoteam SHIAI DO Austria
Tkaczyk Grzegorz 9. (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   UKS GROT Krakow Poland
Tkaczyk Michal 9. (16) Men U17 +66kg − 73kg   UKS GROT Krakow Poland
Tlapak David 3. (18) Men U17 +60kg − 66kg   CREATIV Graz Austria
Todorova Petya 3. (7) Schüler A weibl. +36kg − 40kg   Sliven + Elinda Bulgaria
Tomala Wojciech 5. (13) Schüler B männl. +45kg − 50kg   Czechowice−Dziedzice Poland
Tomaszczyk Katarzyna 2. (7) Schüler B weibl. +44kg − 48kg   Czechowice−Dziedzice Poland
Tomaszewski Stanislaw 5. (11) Schüler A männl. +33kg − 36kg   Strzegon Poland
Toporek Radoslaw . (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   UKS Gimnazjon Poznan Poland
TOTH Bence 3. (11) Schüler A männl. +33kg − 36kg   CSIK DSE Budapest Hungary
Trojnar Robert . (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   Femax Engineering Hranice Czech Republic
Trzil Miroslav 1. (10) Schüler B männl. + 60kg   Breclav Czech Republic
Tsonchev Stefan 3. (11) Schüler A männl. +33kg − 36kg   Sliven + Elinda Bulgaria
Tuma Jakub 7. (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   Daito RYU Pardubice Czech Republic
Turcani Slavomir . (24) Men U20 +66kg − 73kg   Bratislava Slovakia
Turi Erik . (10) Schüler A männl. +66kg − 73kg   Györszentivani Judo SE Hungary
Turkowski Adrian 3. (10) Schüler B männl. + 60kg   Judo Kano Plock Poland
Uzunov Panayot 7. (18) Men U17 +60kg − 66kg   Sliven + Elinda Bulgaria
Valerian Jakub 9. (16) Men U17 +66kg − 73kg   TJ Slavia Kromeriz Czech Republic
Vales Petr . (16) Men U17 +66kg − 73kg   Novy Bydzov Czech Republic
Varetto Marta 3. (6) Women U17 +52kg − 57kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Varga Balint . (22) Schüler A männl. +36kg − 40kg   Györszentivani Judo SE Hungary
VARGA Marek . (16) Men U17 +50kg − 55kg   Bratislava Slovakia
VARGA Michal 7. (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Bratislava Slovakia
Vasarus Maria 7. (10) Schüler A weibl. +44kg − 48kg   Györszentivani Judo SE Hungary
Vazan Samuel . (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Bratislava Slovakia
Vedo Levente . (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   Györszentivani Judo SE Hungary
Verner Michal . (15) Men U17 +55kg − 60kg   Daito RYU Pardubice Czech Republic
Verner Michal 9. (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   Daito RYU Pardubice Czech Republic
Vincze Botond 2. (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Zirc VSE Hungary
Vincze Martin 13. (24) Men U20 +66kg − 73kg   Zirc VSE Hungary
Vittoni Beatrice 2. (6) Women U17 +52kg − 57kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Vittoni Beatrice 2. (6) Women U20 +52kg − 57kg   Judo Kimochi Alpignano Italy
Vlachar Jan 5. (18) Men U17 +60kg − 66kg   KJUS Hranice Czech Republic
Vrhovec Jakob 1. (9) Men U17 +81kg − 90kg   Polyteam Ljubljana Slovenia
Vydra Daniel . (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   Polna−Jihlava Czech Republic
WAGNER Christopher 1. (13) Schüler B männl. +45kg − 50kg   Galaxy−Tigers Austria
WAGNER Christopher . (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Galaxy−Tigers Austria
Wala Adrian 5. (10) Men U17 +45kg − 50kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Waldhofer Fabian 9. (21) Schüler B männl. +33kg − 36kg   ASKÖ Graz Austria
Wallisch−Prinz Carolin 3. (15) Schüler A weibl. +52kg − 57kg   Judoteam Kodokan Erfurt Germany
Wallner Florian 5. (13) Men U20 +73kg − 81kg   JC Wimpassing Austria
Walouch Laura 7. (9) Schüler B weibl. +33kg − 36kg   Steinheim Germany
Walter Juliane 2. (9) Schüler B weibl. +33kg − 36kg   Steinheim Germany
Walther Paul . (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   Judoteam Kodokan Erfurt Germany
Wanitschek Franz . (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Judoteam Kodokan Erfurt Germany
Wasiewicz Dominika 7. (8) Schüler B weibl. +40kg − 44kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Waszkiewicz Zbigniew 1. (13) Men U20 +73kg − 81kg   Judo Warsaw Team Poland
Wawrzyczek Pawel 1. (25) Schüler A männl. +45kg − 50kg   Czechowice−Dziedzice Poland
WEICHINGER Alexander 3. (18) Men U20 +60kg − 66kg   Galaxy−Tigers Austria
Weiss Patrick 5. (8) Men U20 − 55kg   Galaxy−Tigers Austria
Weiss Patrick 1. (10) Men U17 +45kg − 50kg   Galaxy−Tigers Austria
Weninger Markus 1. (16) Men U17 +66kg − 73kg   JC Wimpassing Austria
Wesolowski Jakub . (26) Schüler B männl. +40kg − 45kg   UKS Mosir Jaslo Poland
Wiecek Lukasz 9. (24) Men U20 +66kg − 73kg   KS AZS Gliwice Poland
Wieczorek Marek . (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   Klub Polonia Rybnik Poland
WIESER Janina 3. (8) Schüler B weibl. +40kg − 44kg   Galaxy−Tigers Austria
Wietrzak Przemyslaw 3. (16) Men U17 +50kg − 55kg   KS AZS Gliwice Poland
Wilczynski Szymon 13. (24) Men U20 +66kg − 73kg   ZKJ−Yamabushi−Zakopane Poland
Windischmann Bence 3. (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Veszprem Judo Hungary
Winiarski Michal 5. (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   UKS Gimnazjon Poznan Poland
Winkler Marc . (11) Schüler A männl. +33kg − 36kg   Galaxy−Tigers Austria
Witalec Kamil 2. (10) Schüler A männl. +66kg − 73kg   PTS Walter Rzeszow Poland
Wlodarska Natalia . (9) Schüler B weibl. +33kg − 36kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Wlosinski Jakub . (18) Men U17 +60kg − 66kg   ZKJ−Yamabushi−Zakopane Poland
Wnek Maksymilian 7. (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   UKS GROT Krakow Poland
Wojcik Jakub 3. (10) Schüler B männl. +28kg − 30kg   Czechowice−Dziedzice Poland
Wojcik Michal 5. (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   Czechowice−Dziedzice Poland
Wörner Larissa 1. (11) Schüler A weibl. +40kg − 44kg   Steinheim Germany
Wörner Larissa 1. (3) Women U17 − 44kg   Steinheim Germany
Wörner Sebastian 7. (10) Men U17 +45kg − 50kg   Steinheim Germany
Wozniak Kinga 1. (2) Schüler B weibl. +52kg − 57kg   UKS GROT Krakow Poland
Wozniak Szymon 7. (22) Schüler A männl. +50kg − 55kg   UKS GROT Krakow Poland
Wozniakiewicz Adam 2. (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   Judo Warsaw Team Poland
Wrzesinska Katarzyna 9. (10) Women U20 +48kg − 52kg   Palac Mlodziezy Katowice Poland
Wykupil Marta 2. (15) Schüler A weibl. +52kg − 57kg   Czechowice−Dziedzice Poland
Yildirim Ersin 7. (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   JC de Haguenau France
Yilmaz Abdullah 13. (30) Schüler B männl. +36kg − 40kg   Karuna Austria
Zachar Christian 3. (13) Men U20 +73kg − 81kg   Colop Samurai Austria
Zacheja Bartek 3. (23) Schüler A männl. +40kg − 45kg   Judo Warsaw Team Poland
Zacheja Maciej 3. (14) Men U20 +55kg − 60kg   Judo Warsaw Team Poland
Zapuniaka Kyril 1. (5) Schüler B männl. − 26kg   FSK Ogoniok Belarus
Zaras Kacper 3. (10) Schüler A männl. +66kg − 73kg   Judo Warsaw Team Poland
Zarzeczny Jakub 1. (10) Men U20 +81kg − 90kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland
Zawadzki Artur 7. (10) Schüler B männl. + 60kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Zdziechowska Ewa 7. (8) Schüler B weibl. +40kg − 44kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Zebrowski Maksymilian 5. (11) Schüler A männl. +60kg − 66kg   Czechowice−Dziedzice Poland
Zechmeister Stefan 9. (15) Men U17 +55kg − 60kg   JC Wimpassing Austria
Zeltner Tina 1. (10) Women U20 +48kg − 52kg   JC Wimpassing Austria
Zemla Vaclav 1. (28) Schüler B männl. +30kg − 33kg   TJ VTZ Chomutov Czech Republic
Zezulova Veronika 3. (3) Schüler B weibl. + 57kg   Breclav Czech Republic
Zicho Frantisek 3. (24) Men U20 +66kg − 73kg   Bratislava Slovakia
Zieba Karolina 3. (12) Schüler A weibl. +48kg − 52kg   Czechowice−Dziedzice Poland
Zieba Patrycja 7. (11) Schüler A weibl. +40kg − 44kg   UKS GROT Krakow Poland
Zint Aurelien 7. (10) Schüler B männl. + 60kg   JC de Haguenau France
Zlamalova Barbora 7. (7) Schüler B weibl. +44kg − 48kg   KJUS Hranice Czech Republic
Zwierzynski Mikolaj . (17) Schüler A männl. +55kg − 60kg   Judo Warsaw Team Poland
Zybala Wiktoria 5. (8) Schüler B weibl. +40kg − 44kg   Klub Polonia Rybnik Poland
Zych Aleksander . (11) Schüler A männl. +60kg − 66kg   UKS Gimnazjon Poznan Poland
Zych Arkadiusz . (14) Men U20 +55kg − 60kg   UKS Gimnazjon Poznan Poland
Zygmuntowska Katarzyna 3. (6) Women U20 +52kg − 57kg   SGKS Wybrzeze Gdansk Poland

Total: 696 Competitors

This web page was generated with Judo Turnier Manager - Software  V4,32 !
( Used License: Sportverein Karuna )